Конденсатор електролітичний SMD EEEFT1V470AR
Код: 498946
- Panasonic
- 47 uF
- 35 V
- ±20%
- FT
- -55...+105°C
- 0.36 Om
- 5 мм.
- 5.8 мм.
| Бренд | Panasonic |
| Ємність | 47 uF |
| Напруга | 35 V |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Серія | FT |
| ESR | 0.36 Om |
| Діаметр/Ширина | 5 мм. |
| Висота | 5.8 мм. |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Схожі товари
Конденсатор пусковий 45uF 425VAC ±5% 45x117mm+болт, с клемами 6.3mm (4.16.10.63.64) Ducati