Конденсатор електролітичний SMD EEEFK1C221XP
Код: 623773
Особливості:
- Panasonic
- 7.7 мм.
- 6.3 мм.
- 220 uF
- 16 V
- FK
- 2000 годин
- -55...+105°C
- Електролітичні SMD
- ±20%
|---|---|
| Висота | 7.7 мм. |
| Діаметр/Ширина | 6.3 мм. |
| Ємність | 220 uF |
| Напруга | 16 V |
| Серія | FK |
| Тип | Електролітичні SMD |
| Точність та ТКС | ±20% |