Конденсатор електролітичний EEUFR0J682L
Код: 661679
Особливості:
- Panasonic
- Електролітичні вивідні
- 35 мм.
- THT
- 12.5 мм.
- 6800 мкФ
- ±20%
- 6.3 V
- -40...+105°C
- FR
- Полярний
Характеристики
| Бренд | Panasonic |
|---|---|
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 35 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 12.5 мм. |
| Ємність | 6800 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 6.3 V |