Конденсатор керамічний SMD C1206C224K1RAC
Код: 497481
- Kemet
- 220 nF
- 1206
- 100 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 1.6 мм.
- 3.2 мм.
| Бренд | Kemet |
| Ємність | 220 nF |
| Напруга | 100 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 1.6 мм. |
| Довжина | 3.2 мм. |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Sale-59%