Конденсатор електролітичний EEEFT1C470AR
Код: 661385
- Електролітичні SMD
- 5.8 мм.
- SMD
- 4 мм.
- 47 мкФ
- ±20%
- 16 V
- -55...+105°C
- FP
- Полярний
|---|---|
| Висота | 5.8 мм. |
| Діаметр | 4 мм. |
| Ємність | 47 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 16 V |
| Серія | FP |
| Полярність | Полярний |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Схожі товари
Sale-65%