Конденсатор електролітичний ECEA1EKS100
Код: 661686
Особливості:
- Panasonic
- Електролітичні вивідні
- 5 мм.
- THT
- 5 мм.
- 10 мкФ
- ±20%
- 25 V
- -40...+85°C
- KS
- Полярний
Характеристики
| Бренд | Panasonic |
|---|---|
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 5 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 5 мм. |
| Ємність | 10 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 25 V |