Конденсатор електролітичний ECA1HM101B
Код: 661512
- Електролітичні вивідні
- 11.5 мм.
- THT
- 8 мм.
- 100 мкФ
- ±20%
- 50 V
- -40...+85°C
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 11.5 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 8 мм. |
| Ємність | 100 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 50 V |