Конденсатор електролітичний ECA1HM100B
Код: 661431
Особливості:
- Panasonic
- Електролітичні вивідні
- 11 мм.
- THT
- 5 мм.
- 10 мкФ
- ±20%
- 50 V
- -40...+85°C
- M
- Полярний
Характеристики
| Бренд | Panasonic |
|---|---|
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 11 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 5 мм. |
| Ємність | 10 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 50 V |