Електролітичний конденсатор EEEFK1H101GP
4
Код: 576913
Особливості:
  • Panasonic
  • Електролітичні вивідні
  • 100 uF
  • FK
  • 20 %
  • -55..+105 °С
  • 8 мм.
  • 10.2 мм.
  • SMD
  • 262.5 mA
  • 350 мА
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Panasonic
Тип Електролітичні вивідні
Ємність 100 uF
Серія FK
Допуск 20 %
Діаметр 8 мм.
Висота 10.2 мм.
Тип монтажу SMD
Ток пульсацій (100kHz) 350 мА