Конденсатор керамічний SMD CL21B103KBANNNC (CERCAP 0.01/50V 0805)
Код: 497850
Особливості:
- Керамічні SMD
- Samsung
- 10 nF
- 0805
- 50 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 1.25 мм.
- 0.85 мм.
- 2 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Ємність | 10 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 1.25 мм. |
| Висота | 0.85 мм. |
| Довжина | 2 мм. |