Дросель силовий SCB0704-100М (10uH, ±20%, 1.84A, 0.056 Ohm, SMD: 7.3x7.3mm, h=4.6mm, в броньовому осерді) Anla Tech
Код: 278526
Особливості:
  • Немає на складі
Примітка: Виробник: AnlaTech/IH | Тип: SCB0704 | Габарити: 7,3x7,3 мм., h=4,6 мм. | Робочий струм, А: 1.84 A | Точність і ТКС: ±20% | Номінал: 10 µH | Силова, дротяна в броньовому феритовому осерді, 10uH, ±20%, Idc=1.84А, Rdc=0.056 Ohm, SMD: 7.3x7.3mm, h=4.6mm