Драйвер IGBT/MOSFET IR2125STRPBF
Код: 648735
Особливості:
- На складі
Примітка: Бренд:: IR | Категорія продукту:: Драйвери затвора IGBT, MOSFET | Монтаж:: SMD | Тип корпусу:: SO16 | Кількість виходів:: 1 | Напруга живлення – мін.:: 0 V | Напруга живлення – макс.:: 18 V | Вихідний струм, А:: 1 A | Потужність , Ват:: 1.25 W | Мін. робоча температура, С:: -40 | Макс. робоча температура, С:: 125