Біполярний транзистор BC546B
Код: 725696
Особливості:
- 0.1 A
- Diotec Semiconductor
- TO-92
- 80 V
- 65 V
- 6 V
- 100 МГц
- 200..450
- Біполярні NPN
- На складі
Примітка: Виробник: MURATA | Корпус: SMD 0603 BLM18
В наявності
Про товар
Якісний Біполярний транзистор BC546B - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 9 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 725696.
Головні особливості: Ic 25 - 0.1 A, Бренд - Diotec Semiconductor, Корпус - TO-92, Uкб - 80 V, Uке - 65 V, Ueb - 6 V, Частота - 100 МГц, Hfe - 200..450, Тип - Біполярні NPN. Для наших покупців діє спец.ціна - 8 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Ic 25 | 0.1 A |
|---|---|
| Бренд | Diotec Semiconductor |
| Корпус | TO-92 |
| Uкб | 80 V |
| Uке | 65 V |
| Ueb | 6 V |
| Частота | 100 МГц |
| Hfe | 200..450 |
| Тип | Біполярні NPN |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Sale-58% Транзистор польовий MOSFET CRTT056N06N
Код: 624854
Стара ціна
27 грн.Спец. ціна 27 грн.64 грн.В наявності












Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.