Біполярний транзистор 2SC5707-E
Код: 725682
Особливості:
- 8 A
- Onsemi
- D2Pak (TO-252)
- 100 V
- 50 V
- 6 V
- 330 МГц
- 200..560
- Біполярні NPN
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Біполярний транзистор 2SC5707-E - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 73 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 725682.
Головні особливості: Ic 25 - 8 A, Бренд - Onsemi, Корпус - D2Pak (TO-252), Uкб - 100 V, Uке - 50 V, Ueb - 6 V, Частота - 330 МГц, Hfe - 200..560, Тип - Біполярні NPN. Для наших покупців діє спец.ціна - 62 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Ic 25 | 8 A |
|---|---|
| Бренд | Onsemi |
| Корпус | D2Pak (TO-252) |
| Uкб | 100 V |
| Uке | 50 V |
| Ueb | 6 V |
| Частота | 330 МГц |
| Hfe | 200..560 |
| Тип | Біполярні NPN |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
282 грн.Спец. ціна 246 грн.В наявності












Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.