Зарядний пристрій LiitoKala Lii-100
Код: 308278
Особливості:
- Liitokala
- 5V
- 5 V
- 1 A
- 112х37х30 мм.
- AA
- AAA
- 10440
- 14500
- 1
- Від USB
- На складі
Примітка: Зарядне сумісне з наступними типами батарей: - Li-ion/LiFePO4: 32650,26650,22650,18650,17670,18490, 17500,17335, 16340, (RCR123), 14500, 14500.
386 грн.Спец. ціна 338 грн.
В наявності
Про товар
- Виробник: LiitoKala
- Зарядний сумісний з такими типами батарей:- Li-ion/LiFePO4: 32650,26650,22650,18650,17670,18490, 17500,17335, 16340, (RCR123), 14500, 10440; Ni-MH / Ni-Cd: AA, AAA,C.
- U вх: DC 5V/1A
- U вих: 5 VDC
- Струм вих: 1000 mA
- Габарити: 112x37х30 mm
- Варіант виконання: Розумний зарядний пристрій
Характеристики
| Бренд | Liitokala |
|---|---|
| U вх | 5V |
| U вих | 5 V |
| Струм вих | 1 A |
| Габарити | 112х37х30 мм. |
| Типорозмір | 14500 |
| Кількість каналів | 1 |
| Живлення | Від USB |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
684 грн.Спец. ціна 608 грн.В наявності
702 грн.Спец. ціна 624 грн.В наявності












Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.