Захисний діод (супресор) 1.5SMC18CA
5
Код: 658430
Особливості:
  • На складі
Примітка: Бренд:: LTL | Тип корпусу:: SMC | Монтаж:: SMD | Полярність:: Bidirectional | Робоча напруга , Вольт:: 15.3 | Кількість каналів:: 1 | Напруга пробою, В:: 17.1 | Напруга фіксації, В:: 25.2 | Pppm - пікове розсіювання потужності:: 1.5 kW | Vеср - напруга електростатичного розряду при контакті:: 30 kV | Vеср - напруга електростатичного розряду при повітряному зазорі:: 30 kV | Iпі - піковий імпульсний струм:: 60.3 A | Мін. робоча температура, С:: -65 | Макс. робоча температура, С:: 150 | Pd - Потужність, що розсіюється:: 6.5 W | Vf - Пряма напруга, В:: 3.5