Захисне скло Samsung A145 Galaxy A14, BeCover, Чорний
Код: 376467
Особливості:
- Samsung A145 Galaxy A14
- BeCover
- Звичайне
- Смартфон
- Чорний
- Немає на складі
Товар розпроданий
Про товар
Особливості і переваги скла BeCover:
Прозорість - близька до 100%, забезпечує кристально чисте зображення і не має ніякого вплив на передаване зображення. Скло має Nano-покриття що забезпечує ідеальну чутливість сенсорного екрану.
9H - Супер захист екрану, твердий поверхневий шар може запобігати появі тріщин, сколовши, попадання вологи і інші ушкодження при цьому зберігаючи ваш екран абсолютно новим.
Олеофобне покриття - ефективно зменшує відбитки пальців.
Колір скла - скло має колір який співпадає з кольором вашого смартфону, при установці не помітно наявність скла на пристрої.
Характеристики
| Підходить до | Samsung A145 Galaxy A14 |
|---|---|
| Бренд | BeCover |
| Тип | Звичайне |
| Пристрій | Смартфон |
| Колір | Чорний |
| Наявність на складі | Ні |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
234 грн.Спец. ціна 196 грн.В наявності
313 грн.Спец. ціна 273 грн.В наявності
119 грн.Спец. ціна 98 грн.В наявності
Дисплей (екран) Samsung A145 Galaxy A14, Original (PRC), З сенсорним склом, Без рамки, Чорний
Код: 360963
807 грн.Спец. ціна 704 грн.В наявності
Шлейф Samsung A145 Galaxy A14, Зі сканером відбитка пальця, З кнопкою включення, Зелений
Код: 408941
384 грн.Спец. ціна 328 грн.В наявності
Кнопка гучності Samsung A145 Galaxy A14, Зелений
Код: 459940
127 грн.Спец. ціна 107 грн.В наявності
Плата Samsung A145 Galaxy A14, З мікрофоном, З роз'ємом на зарядку, З роз'ємом на навушники
Код: 371302
122 грн.Спец. ціна 103 грн.В наявності
138 грн.Спец. ціна 117 грн.В наявності
265 грн.Спец. ціна 225 грн.В наявності







Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.