Захисне скло Google Pixel 9a, PRIME, 2.5D, Прозорий
Код: 634645
Особливості:
- Google Pixel 9a
- PRIME
- 2.5D
- Смартфон
- Прозорий
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Захисне скло Google Pixel 9a, PRIME, 2.5D, Прозорий - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 105 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 634645.
Головні особливості: Підходить до - Google Pixel 9a, Бренд - PRIME, Тип - 2.5D, Пристрій - Смартфон, Колір - Прозорий. Для наших покупців діє спец.ціна - 87 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
83 грн.Спец. ціна 77 грн.В наявності
449 грн.Спец. ціна 434 грн.В наявності
Акція-32% Скло на камеру Google Pixel 9a, Чорний
Код: 616041
Стара ціна
61 грн.Спец. ціна 54 грн.89 грн.В наявності
222 грн.Спец. ціна 222 грн.В наявності
146 грн.Спец. ціна 146 грн.В наявності
Чохол (накладка) Google Pixel 9a, Lakshmi, Білий
Код: 594907
146 грн.Спец. ціна 146 грн.В наявності
241 грн.Спец. ціна 241 грн.В наявності
105 грн.Спец. ціна 87 грн.В наявності
129 грн.Спец. ціна 107 грн.В наявності
Схожі товари
Акція-23% Акумулятор Google Pixel 9a, G526Q, Original
Код: 691663
Стара ціна
711 грн.Спец. ціна 658 грн.921 грн.В наявності
Акція-13%
Стара ціна
5 789 грн.Спец. ціна 5 580 грн.6 621 грн.В наявності
331 грн.Спец. ціна 281 грн.В наявності
Акція-27%
Стара ціна
407 грн.Спец. ціна 370 грн.554 грн.В наявності
Акція-26% Камера Google Pixel 9a, Фронтальна
Код: 700309
Стара ціна
495 грн.Спец. ціна 452 грн.665 грн.В наявності
Чохол (накладка) Google Pixel 9a, Lakshmi, Білий
Код: 594907
146 грн.Спец. ціна 146 грн.В наявності
Акція-30%
Стара ціна
228 грн.Спец. ціна 204 грн.324 грн.В наявності
Акція-33% Скотч фіксації дисплея Google Pixel 9a
Код: 670244
Стара ціна
52 грн.Спец. ціна 46 грн.77 грн.В наявності
Акція-33% Тримач SIM-картки Google Pixel 9a, Чорний
Код: 670262
Стара ціна
67 грн.Спец. ціна 60 грн.99 грн.В наявності





Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.