Вольтметр/амперметр AC 50-500V/0-100A вбудовується на панель, синій, квадратний (AD16-22VAMS, Hord)
Код: 447258
Особливості:
  • Немає на складі
Примітка: Виробник: Hord|Опис: Цифровий вольтметр-амперметр змінної напруги квадратний, вбудовується на панель. Не потребує додаткового живлення. Діапазон вимірювання: напруга 50 ... 500VAC / ток 0 ... 100A. Колір індикації синій. Розмір монтажного отвору: діаметр 20,5 мм, глибина: 37 мм. Розмір індикатора: 31x31 мм, довжина пристрою: 51 мм|Призначення: Вимірювання вольтметр|Тип виробу: Готовий модуль
Товар розпроданий
Про товар
  • Цифровий вольтметр-амперметр змінної напруги квадратний, вбудовується на панель.
  • Не потребує додаткового живлення.
  • Діапазон вимірювання: напруга 50 ... 500VAC / ток 0 ... 100A.
  • Колір індикації синій.
  • Розмір монтажного отвору: діаметр 20,5 мм, глибина: 37 мм.
  • Розмір індикатора: 31x31 мм, довжина пристрою: 51 мм