Транзистор SS8550 TO92
Код: 718982
Особливості:
- Shenzhen Yongerjia Industry Co., Ltd.
- TO-92
- Біполярні PNP
- 25 V
- 40 V
- 1,5 А
- 5 V
- 100 MHz
- 1 Вт
- 85 - 400
- THT
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор SS8550 TO92 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 2 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 718982.
Головні особливості: Бренд - Shenzhen Yongerjia Industry Co., Ltd., Корпус - TO-92, Тип - Біполярні PNP, Uке - 25 V, Uкб - 40 V, Ic - 1,5 А, Ueb - 5 V, FT - 100 MHz, Pмакс - 1 Вт, H21 - 85 - 400, Тип монтажу - THT. Для наших покупців діє спец.ціна - 2 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Shenzhen Yongerjia Industry Co., Ltd. |
|---|---|
| Корпус | TO-92 |
| Тип | Біполярні PNP |
| Uке | 25 V |
| Uкб | 40 V |
| Ic* | 1,5 А |
| Ueb | 5 V |
| FT* | 100 MHz |
| Pмакс | 1 Вт |
| H21 | 85 - 400 |
| Тип монтажу | THT |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.