Транзистор S9014C
Код: 719089
Особливості:
- TO-92
- Біполярні NPN
- 45 V
- 50 V
- 0,1 А
- 5 V
- 150 MHz
- 0.45 Вт
- 200 - 600
- THT
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор S9014C - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 2 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 719089.
Головні особливості: Корпус - TO-92, Тип - Біполярні NPN, Uке - 45 V, Uкб - 50 V, Ic - 0,1 А, Ueb - 5 V, FT - 150 MHz, Pмакс - 0.45 Вт, H21 - 200 - 600, Тип монтажу - THT. Для наших покупців діє спец.ціна - 2 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Корпус | TO-92 |
|---|---|
| Тип | Біполярні NPN |
| Uке | 45 V |
| Uкб | 50 V |
| Ic* | 0,1 А |
| Ueb | 5 V |
| FT* | 150 MHz |
| Pмакс | 0.45 Вт |
| H21 | 200 - 600 |
| Тип монтажу | THT |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
7 грн.Спец. ціна 6 грн.В наявності













Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.