Транзистор польовий MOSFET STW10N95K5
Код: 625718
Особливості:
- ST
- TO-247
- THT
- Польові N-канальні
- 950 V
- 30 В
- 8 A
- 800 mOhm
- 130 W
- -55...+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 5V / 100µA | Ємність затвора: 630 pF / 100 V | Заряд затвора: 22 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Про товар
Характеристики
| Бренд | ST |
|---|---|
| Корпус | TO-247 |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 950 V |
| Ugs max | 30 В |
| Ic 25 | 8 A |
| Опір | 800 mOhm |
| Pd 25 | 130 W |