Транзистор польовий MOSFET SSM3J332R.LF
Код: 625792
Особливості:
- TOS
- SOT-23
- SMD
- Польові P-канальні
- 30 V
- 12 В
- 6 A
- 42 mOhm
- 1 W
- …+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 1.2V / 1mA | Ємність затвора: 560 pF / 15 V | Заряд затвора: 8.2 nC / 4.5 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 1,8V / 10V
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор польовий MOSFET SSM3J332R.LF - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 9 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 625792.
Головні особливості: Бренд - TOS, Корпус - SOT-23, Тип монтажу - SMD, Тип - Польові P-канальні, Uds - 30 V, Ugs max - 12 В, Ic 25 - 6 A, Опір - 42 mOhm, Pd 25 - 1 W, Температурний діапазон - …+150°C. Для наших покупців діє спец.ціна - 7 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | TOS |
|---|---|
| Корпус | SOT-23 |
| Тип монтажу | SMD |
| Тип | Польові P-канальні |
| Uds | 30 V |
| Ugs max | 12 В |
| Ic 25 | 6 A |
| Опір | 42 mOhm |
| Pd 25 | 1 W |
| Температурний діапазон | …+150°C |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Схожі товари
















Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.