Транзистор польовий MOSFET SPW20N60S5
4
Код: 624986
Особливості:
  • INFIN
  • TO-247
  • THT
  • Польові N-канальні
  • 600 V
  • 20 В
  • 20 A
  • 190 mOhm
  • 208 W
  • -55...+150°C
  • На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 5.5V / 1000µ? | Ємність затвора: 3000 pF / 25 V | Заряд затвора: 103 nC / 10 V
В наявності
Характеристики
Бренд INFIN
Корпус TO-247
Тип монтажу THT
Тип Польові N-канальні
Uds 600 V
Ugs max 20 В
Ic 25 20 A
Опір 190 mOhm
Pd 25 208 W