Транзистор польовий MOSFET SPA08N80C3XKSA1
Код: 625127
Особливості:
- INFIN
- TO-220FULLPACK
- THT
- Польові N-канальні
- 800 V
- 20 В
- 8 A
- 650 mOhm
- 40 W
- -55...+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 3.9V / 470µA | Ємність затвора: 1100 pF / 100 V | Заряд затвора: 60 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор польовий MOSFET SPA08N80C3XKSA1 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 197 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 625127.
Головні особливості: Бренд - INFIN, Корпус - TO-220FULLPACK, Тип монтажу - THT, Тип - Польові N-канальні, Uds - 800 V, Ugs max - 20 В, Ic 25 - 8 A, Опір - 650 mOhm, Pd 25 - 40 W, Температурний діапазон - -55...+150°C. Для наших покупців діє спец.ціна - 171 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | INFIN |
|---|---|
| Корпус | TO-220FULLPACK |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 800 V |
| Ugs max | 20 В |
| Ic 25 | 8 A |
| Опір | 650 mOhm |
| Pd 25 | 40 W |
| Температурний діапазон | -55...+150°C |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
165 грн.Спец. ціна 143 грн.В наявності
Схожі товари
















Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.