Транзистор польовий MOSFET SIHG105N60EF-GE3
Код: 625935
Особливості:
- Vishay
- TO-247
- THT
- Польові N-канальні
- 600 V
- 30 В
- 29 A
- 102 mOhm
- 208 W
- -55...+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 5V / 250µA | Ємність затвора: 1804 pF / 100 V | Заряд затвора: 53 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор польовий MOSFET SIHG105N60EF-GE3 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 652 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 625935.
Головні особливості: Бренд - Vishay, Корпус - TO-247, Тип монтажу - THT, Тип - Польові N-канальні, Uds - 600 V, Ugs max - 30 В, Ic 25 - 29 A, Опір - 102 mOhm, Pd 25 - 208 W, Температурний діапазон - -55...+150°C. Для наших покупців діє спец.ціна - 580 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Vishay |
|---|---|
| Корпус | TO-247 |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 600 V |
| Ugs max | 30 В |
| Ic 25 | 29 A |
| Опір | 102 mOhm |
| Pd 25 | 208 W |
| Температурний діапазон | -55...+150°C |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Транзистор польовий N-канальний IPW60R190C6FKSA1
Код: 532241
429 грн.Спец. ціна 377 грн.В наявності













Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.