Транзистор польовий MOSFET SI1902DL-T1-E3
Код: 625892
Особливості:
- Vishay
- SOT323
- SMD
- Польові N-канальні
- 20 V
- 12 В
- 0,7 A
- 385 mOhm
- 270 mW
- -55...+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 1.5V / 250µA | Заряд затвора: 1.2 nC / 4.5V
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор польовий MOSFET SI1902DL-T1-E3 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 46 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 625892.
Головні особливості: Бренд - Vishay, Корпус - SOT323, Тип монтажу - SMD, Тип - Польові N-канальні, Uds - 20 V, Ugs max - 12 В, Ic 25 - 0,7 A, Опір - 385 mOhm, Pd 25 - 270 mW, Температурний діапазон - -55...+150°C. Для наших покупців діє спец.ціна - 39 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Vishay |
|---|---|
| Корпус | SOT323 |
| Тип монтажу | SMD |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 20 V |
| Ugs max | 12 В |
| Ic 25 | 0,7 A |
| Опір | 385 mOhm |
| Pd 25 | 270 mW |
| Температурний діапазон | -55...+150°C |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Sale-74% Транзистор біполярний PNP BD136-16
Код: 458940
Стара ціна
7 грн.Спец. ціна 7 грн.26 грн.В наявності




![Транзистор біполярний 2SA1837[F.M]](/images/p/prv/628230a.jpg)








Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.