Транзистор польовий MOSFET NCE65T360F
Код: 625352
Особливості:
- NCE
- TO-220F
- THT
- Польові N-канальні
- 650 V
- 30 В
- 11,5 A
- 360 mOhm
- 101 W
- -55...+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 4V / 250µA | Ємність затвора: 54 pF / 50 V | Заряд затвора: 19 nC / 10 V
В наявності
Про товар
Характеристики
| Бренд | NCE |
|---|---|
| Корпус | TO-220F |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 650 V |
| Ugs max | 30 В |
| Ic 25 | 11,5 A |
| Опір | 360 mOhm |
| Pd 25 | 101 W |