Транзистор польовий MOSFET IXTP110N055T2
4
Код: 625309
Особливості:
  • Ixys
  • TO-220
  • THT
  • Польові N-канальні
  • 55 V
  • 20 В
  • 110 A
  • 6,6 mOhm
  • 180 W
  • -55…+175°C
  • На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 4V / 250µA | Ємність затвора: 3060 pF / 25 V | Заряд затвора: 57 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Характеристики
Бренд Ixys
Корпус TO-220
Тип монтажу THT
Тип Польові N-канальні
Uds 55 V
Ugs max 20 В
Ic 25 110 A
Опір 6,6 mOhm
Pd 25 180 W