Транзистор польовий MOSFET IPP072N10N3GXKSA1
Код: 625106
Особливості:
- INFIN
- TO-220
- THT
- Польові N-канальні
- 100 V
- 20 В
- 80 A
- 7,2 mOhm
- 150 W
- -55...+155°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 3.5V / 90µA | Ємність затвора: 4910 pF / 50 V | Заряд затвора: 68 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 6V / 10V
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор польовий MOSFET IPP072N10N3GXKSA1 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 183 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 625106.
Головні особливості: Бренд - INFIN, Корпус - TO-220, Тип монтажу - THT, Тип - Польові N-канальні, Uds - 100 V, Ugs max - 20 В, Ic 25 - 80 A, Опір - 7,2 mOhm, Pd 25 - 150 W, Температурний діапазон - -55...+155°C. Для наших покупців діє спец.ціна - 159 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | INFIN |
|---|---|
| Корпус | TO-220 |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 100 V |
| Ugs max | 20 В |
| Ic 25 | 80 A |
| Опір | 7,2 mOhm |
| Pd 25 | 150 W |
| Температурний діапазон | -55...+155°C |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.