Транзистор польовий MOSFET IPA95R1K2P7
Код: 625086
Особливості:
- INFIN
- TO-220F
- THT
- Польові N-канальні
- 950 V
- 20 В
- 6 A
- 1,2 Ohm
- 27 W
- -55...+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 3.5V / 140µA | Ємність затвора: 478 pF / 400 V | Заряд затвора: 15 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Про товар
Характеристики
| Бренд | INFIN |
|---|---|
| Корпус | TO-220F |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 950 V |
| Ugs max | 20 В |
| Ic 25 | 6 A |
| Опір | 1,2 Ohm |
| Pd 25 | 27 W |