Транзистор польовий MOSFET FDA69N25
Код: 624945
Особливості:
- Fair
- TO-3PN
- THT
- Польові N-канальні
- 250 V
- 30 В
- 69 A
- 41 mOhm
- 480 W
- -55...+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 5V / 250µA | Ємність затвора: 4640 pF / 25 V | Заряд затвора: 100 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Про товар
Характеристики
| Бренд | Fair |
|---|---|
| Корпус | TO-3PN |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 250 V |
| Ugs max | 30 В |
| Ic 25 | 69 A |
| Опір | 41 mOhm |
| Pd 25 | 480 W |