Транзистор польовий MOSFET FDA24N50
Код: 625565
Особливості:
- ONS-FAIR
- TO-3P(N)
- THT
- Польові N-канальні
- 500 V
- 30 В
- 24 A
- 190 mOhm
- 270 W
- -55...+150°C
- Немає на складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 5V / 250µA | Ємність затвора: 4150 pF / 25 V | Заряд затвора: 85 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
Товар розпроданий
Про товар
Якісний Транзистор польовий MOSFET FDA24N50 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 372 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 625565.
Головні особливості: Бренд - ONS-FAIR, Корпус - TO-3P(N), Тип монтажу - THT, Тип - Польові N-канальні, Uds - 500 V, Ugs max - 30 В, Ic 25 - 24 A, Опір - 190 mOhm, Pd 25 - 270 W, Температурний діапазон - -55...+150°C. Для наших покупців діє спец.ціна - 330 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | ONS-FAIR |
|---|---|
| Корпус | TO-3P(N) |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 500 V |
| Ugs max | 30 В |
| Ic 25 | 24 A |
| Опір | 190 mOhm |
| Pd 25 | 270 W |
| Температурний діапазон | -55...+150°C |
| Наявність на складі | Ні |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Sale-59% Транзистор польовий N-канальний HY1906P
Код: 532085
Стара ціна
23 грн.Спец. ціна 23 грн.56 грн.В наявності













Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.