Транзистор польовий MOSFET AOT5N100
Код: 624832
Особливості:
- AOS
- TO-220
- THT
- Польові N-канальні
- 1000 V
- 30 В
- 2,5 A
- 4,2 Ohm
- 195 W
- -55...+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 4.5V / 250µA | Ємність затвора: 1150 pF / 25 V | Заряд затвора: 23 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор польовий MOSFET AOT5N100 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 119 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 624832.
Головні особливості: Бренд - AOS, Корпус - TO-220, Тип монтажу - THT, Тип - Польові N-канальні, Uds - 1000 V, Ugs max - 30 В, Ic 25 - 2,5 A, Опір - 4,2 Ohm, Pd 25 - 195 W, Температурний діапазон - -55...+150°C. Для наших покупців діє спец.ціна - 103 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | AOS |
|---|---|
| Корпус | TO-220 |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 1000 V |
| Ugs max | 30 В |
| Ic 25 | 2,5 A |
| Опір | 4,2 Ohm |
| Pd 25 | 195 W |
| Температурний діапазон | -55...+150°C |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
21 грн.Спец. ціна 17 грн.В наявності
Транзистор польовий N-канальний SIHG73N60E-GE3
Код: 533207
1 184 грн.Спец. ціна 1 081 грн.В наявності












Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.