Транзистор MOSFET WMB049N12HG2
Код: 607751
Особливості:
- Wayon
- Інше
- 120 В
- 400 A
- 20 В
- 113.6 W
- SMD
- 19 нс
- 36.5 нс
- На складі
Примітка: Тип каналу: N: | Максимальний струм стік-витік при 25°С (Id), А: 100 | Максимальний струм стік-витік при 100°С (Id(100°С)), А: 63 | Повний заряд затвору, нКл: 67 | Опір стік-витік при 10V (Rdson), Ом: 0.0055
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор MOSFET WMB049N12HG2 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 225 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 607751.
Головні особливості: Бренд - Wayon, Тип - Інше, Ubrdss - 120 В, Idm - 400 A, Ugs max - 20 В, Pd 25 - 113.6 W, Тип монтажу - SMD, Час наростання (ton) - 19 нс, Час спаду (tof) - 36.5 нс. Для наших покупців діє спец.ціна - 195 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Wayon |
|---|---|
| Тип | Інше |
| Ubrdss | 120 В |
| Idm | 400 A |
| Ugs max | 20 В |
| Pd 25 | 113.6 W |
| Тип монтажу | SMD |
| Час наростання (ton) | 19 нс |
| Час спаду (tof) | 36.5 нс |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.