Транзистор IGBT IKW50N65EH5XKSA1
Код: 532164
Особливості:
- Infineon
- IGBT
- 650 V
- 80 A
- 50 A
- 1,65 V
- 275 Вт
- 120
- 200 А
- є
- 172 нс
- 200 А
- 25 нс
- 81 н
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор IGBT IKW50N65EH5XKSA1 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 221 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 532164.
Головні особливості: Бренд - Infineon, Тип - IGBT, Vces - 650 V, Ic* - 80 A, Ic 100 - 50 A, Uceo - 1,65 V, Pмакс - 275 Вт, Qg, nC - 120, Icm - 200 А, Наявність діода - є, Час спаду (tof) - 172 нс, IFmax - 200 А, Час наростання (ton) - 25 нс, Час відновлення (trr) - 81 н. Для наших покупців діє спец.ціна - 192 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Infineon |
|---|---|
| Тип | IGBT |
| Vces | 650 V |
| Ic* | 80 A |
| Ic 100 | 50 A |
| Uceo | 1,65 V |
| Pмакс | 275 Вт |
| Qg, nC | 120 |
| Icm | 200 А |
| Наявність діода | є |
| Час спаду (tof) | 172 нс |
| IFmax | 200 А |
| Час наростання (ton) | 25 нс |
| Час відновлення (trr) | 81 н |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Схожі товари
129 грн.Спец. ціна 112 грн.В наявності





![Транзистор біполярний NPN ST13005A[MJE13005]](/images/p/prv/532992a.jpg)








Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.