Транзистор IGBT CRG75T65AK5HD
Код: 607731
Особливості:
- Crmicro
- TO-247
- IGBT
- 650 V
- 90 A
- 75 A
- 468 Вт
- 1.65 V
- є
- 300 А
- 300 А
- 355 нс
- 120 нс
- 59 н
- На складі
Примітка: Повний заряд затвора, нКл: 173
В наявності
Про товар
Характеристики
| Бренд | Crmicro |
|---|---|
| Корпус | TO-247 |
| Тип | IGBT |
| Vces | 650 V |
| Ic* | 90 A |
| Ic 100 | 75 A |
| Pмакс | 468 Вт |
| Uce | 1.65 V |
| Наявність діода | є |
| Icm | 300 А |
| IFmax | 300 А |