Транзистор DTC114ECA
Код: 718869
Особливості:
- Jiangsu Changjiang Electronics Technology
- SOT-23
- Біполярні NPN
- 50 V
- 50 V
- 50 мА
- 250 MHz
- 0.2 Вт
- min 30
- SMD
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор DTC114ECA - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 3 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 718869.
Головні особливості: Бренд - Jiangsu Changjiang Electronics Technology, Корпус - SOT-23, Тип - Біполярні NPN, Uке - 50 V, Uкб - 50 V, Ic - 50 мА, FT - 250 MHz, Pмакс - 0.2 Вт, H21 - min 30, Тип монтажу - SMD. Для наших покупців діє спец.ціна - 3 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Jiangsu Changjiang Electronics Technology |
|---|---|
| Корпус | SOT-23 |
| Тип | Біполярні NPN |
| Uке | 50 V |
| Uкб | 50 V |
| Ic* | 50 мА |
| FT* | 250 MHz |
| Pмакс | 0.2 Вт |
| H21 | min 30 |
| Тип монтажу | SMD |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.