Транзистор DTA114ESA
Код: 718904
Особливості:
- Jiangsu Changjiang Electronics Technology
- TO-92S
- Біполярні PNP
- 50 V
- 50 V
- 50 мА
- 250 MHz
- 0.3 Вт
- min 30
- THT
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор DTA114ESA - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 11 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 718904.
Головні особливості: Бренд - Jiangsu Changjiang Electronics Technology, Корпус - TO-92S, Тип - Біполярні PNP, Uке - 50 V, Uкб - 50 V, Ic - 50 мА, FT - 250 MHz, Pмакс - 0.3 Вт, H21 - min 30, Тип монтажу - THT. Для наших покупців діє спец.ціна - 9 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Jiangsu Changjiang Electronics Technology |
|---|---|
| Корпус | TO-92S |
| Тип | Біполярні PNP |
| Uке | 50 V |
| Uкб | 50 V |
| Ic* | 50 мА |
| FT* | 250 MHz |
| Pмакс | 0.3 Вт |
| H21 | min 30 |
| Тип монтажу | THT |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
78 грн.Спец. ціна 66 грн.В наявності
54 грн.Спец. ціна 46 грн.В наявності












Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.