Транзистор біполярний PNP FMMT718TA
Код: 532011
Особливості:
- Diodes Incorporated
- Біполярні PNP
- 2,5 A
- 0,625 Вт
- 20 V
- 20 V
- 5 V
- 110 МГц
- 45..450
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний PNP FMMT718TA - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 23 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 532011.
Головні особливості: Бренд - Diodes Incorporated, Тип - Біполярні PNP, Ic* - 2,5 A, Pмакс - 0,625 Вт, Uce - 20 V, Ucb - 20 V, Ueb - 5 V, Частота - 110 МГц, Hfe - 45..450. Для наших покупців діє спец.ціна - 19 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Тип | Біполярні PNP |
| Ic* | 2,5 A |
| Pмакс | 0,625 Вт |
| Uce | 20 V |
| Ucb | 20 V |
| Ueb | 5 V |
| Частота | 110 МГц |
| Hfe | 45..450 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Транзистор польовий N-канальний IRFPS37N50APBF
Код: 533194
1 007 грн.Спец. ціна 909 грн.В наявності
Транзистор польовий N-канальний IPP50R250CPXKSA1
Код: 532292
167 грн.Спец. ціна 145 грн.В наявності












Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.