Транзистор біполярний PNP BCP53-10
Код: 532064
Особливості:
- Diotec
- Біполярні PNP
- 1 A
- 2 Вт
- 80 V
- 100 V
- 5 V
- 120 МГц
- 63..160
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний PNP BCP53-10 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 31 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 532064.
Головні особливості: Бренд - Diotec, Тип - Біполярні PNP, Ic* - 1 A, Pмакс - 2 Вт, Uce - 80 V, Ucb - 100 V, Ueb - 5 V, Частота - 120 МГц, Hfe - 63..160. Для наших покупців діє спец.ціна - 26 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Diotec |
|---|---|
| Тип | Біполярні PNP |
| Ic* | 1 A |
| Pмакс | 2 Вт |
| Uce | 80 V |
| Ucb | 100 V |
| Ueb | 5 V |
| Частота | 120 МГц |
| Hfe | 63..160 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Sale-67% Транзистор біполярний PNP PMBT2907A.215
Код: 532592
Стара ціна
3 грн.Спец. ціна 3 грн.9 грн.В наявності
Sale-55% Транзистор польовий MOSFET CS25N50ANR
Код: 624879
Стара ціна
41 грн.Спец. ціна 41 грн.90 грн.В наявності












Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.