Транзистор біполярний NPN PDTC143TT
Код: 260941
Особливості:
- Біполярні NPN
- Nxp
- TO-236
- 50 V
- 50 V
- 0.1 A
- SMD
- На складі
- Мін. 25 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN PDTC143TT - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 9 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 260941.
Головні особливості: Тип - Біполярні NPN, Бренд - Nxp, Корпус - TO-236, Uceo - 50 V, Ucbo - 50 V, Ic* - 0.1 A, Тип монтажу - SMD. Для наших покупців діє спец.ціна - 7 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Біполярні NPN |
|---|---|
| Бренд | Nxp |
| Корпус | TO-236 |
| Uceo | 50 V |
| Ucbo | 50 V |
| Ic* | 0.1 A |
| Тип монтажу | SMD |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 25 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
5 грн.Спец. ціна 4 грн.В наявності













Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.