Транзистор біполярний NPN MPSA42
Код: 607839
Особливості:
- Diodes Incorporated
- Біполярні NPN
- 300 V
- 300 V
- 6 V
- 0.5 A
- 0.625 Вт
- 50 МГц
- 25..40
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN MPSA42 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 3 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 607839.
Головні особливості: Бренд - Diodes Incorporated, Тип - Біполярні NPN, Ucb - 300 V, Uce - 300 V, Ueb - 6 V, Ic* - 0.5 A, Pмакс - 0.625 Вт, Частота - 50 МГц, Hfe - 25..40. Для наших покупців діє спец.ціна - 3 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Тип | Біполярні NPN |
| Ucb | 300 V |
| Uce | 300 V |
| Ueb | 6 V |
| Ic* | 0.5 A |
| Pмакс | 0.625 Вт |
| Частота | 50 МГц |
| Hfe | 25..40 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Схожі товари
















Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.