Транзистор біполярний NPN MMBTA42LT1 (JSCJ)
Код: 334428
Особливості:
- Біполярні NPN
- Jscj
- SOT-23
- 50 MHz
- 300 V
- 300 V
- 0.5 A
- 40
- SMD
- На складі
- Мін. 10 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN MMBTA42LT1 (JSCJ) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 9 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 334428.
Головні особливості: Тип - Біполярні NPN, Бренд - Jscj, Корпус - SOT-23, FT - 50 MHz, Uceo - 300 V, Ucbo - 300 V, Ic - 0.5 A, H21 - 40, Тип монтажу - SMD. Для наших покупців діє спец.ціна - 7 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Біполярні NPN |
|---|---|
| Бренд | Jscj |
| Корпус | SOT-23 |
| FT* | 50 MHz |
| Uceo | 300 V |
| Ucbo | 300 V |
| Ic* | 0.5 A |
| H21 | 40 |
| Тип монтажу | SMD |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 10 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.