Транзистор біполярний NPN BD137-16STU
Код: 532751
Особливості:
- On Semiconductor
- Біполярні NPN
- 1,5 A
- 12,5 Вт
- 60 V
- 60 V
- 5 V
- 50 МГц
- 100..250
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN BD137-16STU - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 79 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 532751.
Головні особливості: Бренд - On Semiconductor, Тип - Біполярні NPN, Ic* - 1,5 A, Pмакс - 12,5 Вт, Uce - 60 V, Ucb - 60 V, Ueb - 5 V, Частота - 50 МГц, Hfe - 100..250. Для наших покупців діє спец.ціна - 68 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | On Semiconductor |
|---|---|
| Тип | Біполярні NPN |
| Ic* | 1,5 A |
| Pмакс | 12,5 Вт |
| Uce | 60 V |
| Ucb | 60 V |
| Ueb | 5 V |
| Частота | 50 МГц |
| Hfe | 100..250 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
66 грн.Спец. ціна 57 грн.В наявності
9 грн.Спец. ціна 7 грн.В наявності
7 грн.Спец. ціна 6 грн.В наявності
Схожі товари





















Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.