Транзистор біполярний NPN BCW60CE6327
Код: 532191
Особливості:
- Infineon
- Біполярні NPN
- 0,1 A
- 0,33 Вт
- 32 V
- 32 V
- 6 V
- 250 МГц
- 250..460
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN BCW60CE6327 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 5 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 532191.
Головні особливості: Бренд - Infineon, Тип - Біполярні NPN, Ic* - 0,1 A, Pмакс - 0,33 Вт, Uce - 32 V, Ucb - 32 V, Ueb - 6 V, Частота - 250 МГц, Hfe - 250..460. Для наших покупців діє спец.ціна - 4 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Infineon |
|---|---|
| Тип | Біполярні NPN |
| Ic* | 0,1 A |
| Pмакс | 0,33 Вт |
| Uce | 32 V |
| Ucb | 32 V |
| Ueb | 6 V |
| Частота | 250 МГц |
| Hfe | 250..460 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.