Транзистор біполярний NPN BCR10PNH6327
Код: 532180
Особливості:
- Infineon
- Біполярні NPN
- 0,1 A
- 0,25 Вт
- 50 V
- 50 V
- 10 V
- 130 МГц
- 30
Характеристики
| Бренд | Infineon |
|---|---|
| Тип | Біполярні NPN |
| Ic* | 0,1 A |
| Pмакс | 0,25 Вт |
| Uce | 50 V |
| Ucb | 50 V |
| Ueb | 10 V |
| Частота | 130 МГц |