Транзистор біполярний NPN BC847BPDW1T1G (BC847+BC857)
Код: 260712
Особливості:
- Біполярні NPN
- On
- SOT-23-6
- 100 MHz
- 45 V
- 50 V
- 0.1 A
- 450
- SMD
- На складі
- Мін. 10 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN BC847BPDW1T1G (BC847+BC857) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 9 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 260712.
Головні особливості: Тип - Біполярні NPN, Бренд - On, Корпус - SOT-23-6, FT - 100 MHz, Uceo - 45 V, Ucbo - 50 V, Ic - 0.1 A, H21 - 450, Тип монтажу - SMD. Для наших покупців діє спец.ціна - 7 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Біполярні NPN |
|---|---|
| Бренд | On |
| Корпус | SOT-23-6 |
| FT* | 100 MHz |
| Uceo | 45 V |
| Ucbo | 50 V |
| Ic* | 0.1 A |
| H21 | 450 |
| Тип монтажу | SMD |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 10 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Схожі товари
Sale-59% Транзистор біполярний NPN TT2140
Код: 308636
Стара ціна
29 грн.Спец. ціна 29 грн.70 грн.В наявності















Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.