Транзистор біполярний NPN BC637
Код: 651439
Особливості:
- 40..160
- 1 A
- 0.8 Вт
- 60 V
- 60 V
- 5 V
- Cdil
- Біполярні NPN
- 100 МГц
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN BC637 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 5 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 651439.
Головні особливості: Hfe - 40..160, Ic* - 1 A, Pмакс - 0.8 Вт, Ucb - 60 V, Uce - 60 V, Ueb - 5 V, Бренд - Cdil, Тип - Біполярні NPN, Частота - 100 МГц. Для наших покупців діє спец.ціна - 4 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Hfe | 40..160 |
|---|---|
| Ic* | 1 A |
| Pмакс | 0.8 Вт |
| Ucb | 60 V |
| Uce | 60 V |
| Ueb | 5 V |
| Бренд | Cdil |
| Тип | Біполярні NPN |
| Частота | 100 МГц |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.