Транзистор біполярний NPN 2SC5198-O[S1.E.S]
Код: 533125
Особливості:
- Toshiba
- Біполярні NPN
- 10 A
- 100 Вт
- 140 V
- 140 V
- 5 V
- 30 МГц
- 55..160
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN 2SC5198-O[S1.E.S] - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 129 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 533125.
Головні особливості: Бренд - Toshiba, Тип - Біполярні NPN, Ic* - 10 A, Pмакс - 100 Вт, Uce - 140 V, Ucb - 140 V, Ueb - 5 V, Частота - 30 МГц, Hfe - 55..160. Для наших покупців діє спец.ціна - 111 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Toshiba |
|---|---|
| Тип | Біполярні NPN |
| Ic* | 10 A |
| Pмакс | 100 Вт |
| Uce | 140 V |
| Ucb | 140 V |
| Ueb | 5 V |
| Частота | 30 МГц |
| Hfe | 55..160 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Схожі товари

![Транзистор біполярний NPN 2SC5198-O[S1.E.S] - № 1 Транзистор біполярний NPN 2SC5198-O[S1.E.S] - № 1](/images/p/full/533125a.jpg)





















Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.